| Condition | New, Brand New |
|---|---|
| Bucket | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm |
| Bucket Cylinder | Include |
| Length | 16m 18m 20m 21m |
| Material | Q355B Q690D Q355NE |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Bucket | Clamshell Bucket / Grapple |
| Cylinder | High Quality Cylinders, Famous Brand Cylinders |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Geese |
| Premium Material | BS900E, Lighter And Stronger |
|---|---|
| Bucket | 1.5cbm 2cbm Clamshell Bucket / Grapple / Grab |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High Quality Cylinders, Famous Brand Cylinders |
| Product Name | Sliding Arm |
|---|---|
| Suitable | 3-36Ton |
| Usage | Excavator Work |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Product Name | Sliding Arm |
|---|---|
| Suitable | 3-36Ton |
| Usage | Excavator Work |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Product Name | Sliding Arm |
|---|---|
| Suitable | 3-36Ton |
| Usage | Excavator Work |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Product Name | Sliding Arm |
|---|---|
| Suitable | 3-36Ton |
| Usage | Excavator Work |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Strew | 12.9 Strew |
|---|---|
| Cylinder | Premium Cylinder |
| Material | Q355B |
| Connectors | High Quality Connectors |
| Digging Depth | 11m |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | Clamshell Bucket / Grapple / Grab |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Material | BS900E, Lighter And Stronger |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |