| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Bucket | Available |
|---|---|
| Bucket Cylinder | Available |
| After-sales Service | Available |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months For Arm And Boom |
| Condition | New,100%new,New Excavator Ripper & Attachments |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Ripper Width | 240-800mm |
| Machine Weight | 1.7-55T |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | Standard Bucket |
| Material | Q355B |
| Warranty | 3 Months |
| Color | Customized |