| Material | Q355B Or Q690D Or As You Request |
|---|---|
| Attachments | Shear / Crusher / Breaker |
| Application | Demolition Construction Work |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Technicial Support | YES |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| Suitable Excavator Model | 6 Ton - 200 Ton |
| Material | Q355B Or Q690D Or As You Request |
| Technicial Support | YES |
| Apply To | 20ton - 22ton Excavator |
|---|---|
| Length | 15m - 16m |
| Warranty | 6 Months |
| Condition | New |
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
| Apply To | 10ton-16ton Excavator |
|---|---|
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
| Condition | New |
| Length | 10m-14m |
| Warranty | 6 Months |
| Length | 17m, 20m, 25m, 30m |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Material | Q690D, Q355B Or Others As You Request |
| Working Condition | Demolate Buildings |
| Condition | New |
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
|---|---|
| Length | 11-25m |
| Apply To | 20-85ton Excavator |
| Warranty | 6 Months |
| Working Condition | Demolate Buildings |
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
|---|---|
| Length | 11-25m |
| Apply To | 20-85ton Excavator |
| Warranty | 6 Months |
| Working Condition | Demolate Buildings |
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
|---|---|
| Length | 11-25m |
| Apply To | 20-85ton Excavator |
| Warranty | 6 Months |
| Working Condition | Demolate Buildings |
| Material | Q355B, Q690D, Or Others As You Request |
|---|---|
| Length | 11-25m |
| Apply To | 20-85ton Excavator |
| Warranty | 6 Months |
| Working Condition | Demolate Buildings |
| Suitable Excavators | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Excavator Brands | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat Etc |
| OEM / ODM | YES |
| Long Reach | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Painting | Yellow, Red, Blue, White Etc |